Připojte se k nám

Abychom dokázali více, potřebujeme i Vás! Pomozte nám plnit naše cíle a přispějte svou činností, náměty, radou nebo pomocí k formování spolku a rozvoji naší školy! Máte-li chuť coby dobrovolník přidat ruku k dílu, napiště nám, nebo se obraťte na jednoho ze zástupců spolku.

Chcete-li spolurozhodovat o chodu Spolku Parkán z pozice jeho člena a souhlasíte-li se stanovami spolku, zašlete vyplněnou přihlášku spolu s potvrzením o zaplacení členského poplatku na adresu info@spolekparkan.cz nebo na adresu Spolek Parkán, U Parkánu 19, Praha 8, 182 00. Členský poplatek na školní rok 2016/2017 činí 500 Kč.

Nechcete nebo nemůžete se zapojit aktivně, ale přesto nám chcete pomoci uskutečňovat naši vizi? Podpořte nás!